Hledáte kvalitní silniční kolo? Vyberte si na Kellys.cz!

Datum: 06.06.2013 Autor: Mirka Přečteno: 985
/images/clanky/1370529291_ikona_silnicni_kola.jpg

Lehké, štíhlé a zrozené pro rychlost. Speciální stroje pro speciální účel. Silniční kola Kellys modely Road jsou určeny pro extrémní výkony!

Silniční kola Kellys
Kellys
Horská kola Kellys

Kola Road jsou “gepardi” v nabídce Kellys.cz. Lehké, štíhlé a zrozené pro rychlost. Speciální stroje pro speciální účel. Silniční kola Kellys modely Road jsou určeny pro extrémní výkony, proto Kellys vyvinul nové rámy z černých vláken karbonového kompozitu iCAD – Innovative Carbon Advanced Design technology. Zdokonalili aerodynamiku a zvýšili pevnost rámů, která je potřebná při sprintech i při šlapání do kopce. Modely z karbonu i z lehkých hliníkových slitin jsou vybaveny těmi nejlepšími komponenty, jaké cyklistický průmysl nabízí. Karbonové vidlice jsou pro všechny modely samozřejmostí. Podívejte se blíže. Je to zhmotnění čisté energie.

Rychlost a pohodlí na silniciSilniční kola KELLYS jsou určena výhradně pro kvalitní silnice a především sportovní jízdu. Konstrukce kola je zaměřena na aerodynamický sportovní posed, minimální valivý odpor a dokonalý přenos sil jezdce na pohyb vpřed. Silniční kolo Kellys je vybaveno jen nejnutnějšími komponenty a jeho řadící systém je zaměřený na rychlost jízdy. Jeho váha je nejnižší ze všech typů jízdních kol a pohybuje se v rozmezí 6-10 kg. Těchto velmi nízkých hmotností je dosaženo používáním lehkých slitin hliníku a u dražších modelů kol KELLYS velmi lehkého a pevného kompozitového materiálu - karbon (carbon). Silniční kola s tímto KELLYS ICAD Carbon rámem jsou orientované na sportovní-závodní použití, využívá monocoque technologie u předního rámového trojúhelníku propůjčuje jízdnímu kolu nízkou hmotnost, vysokou boční tuhost a zároveň absorpci jemných nerovností silnice. Samozřejmostí je i částečné vedení bowdenů uvnitř rámu.

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce