Suplementy.cz – sportovní výživa nejen pro sportovce

Datum: 12.09.2009 Autor: Jaroslav Přečteno: 554

Suplementy.cz je internetový e-shop se zaměřením na prodej výživy a výrobků pro sportovce, ale zároveň pro obyčejné lidi, kteří chtějí sportovat a mít sexy postavu. Přeci jenom každý muž sní o tom, jak má svaly a ženy po něm obdivně koukají. Ale e-shop suplementy.cz není určen jenom pro muže. Přece i ženy chtějí mít v dnešní době vypracovanou postavu. Hlavními prodejními surovinami jsou anabolika, steroidy a proteiny na růst svalů.

http://www.suplementy.cz/ANABOLIKA/
http://www.suplementy.cz/ANABOLIKA/
http://www.suplementy.cz/ANABOLIKA/

Anabolika jsou látky, které v organismu zajišťují procesy, při kterých vznikají z látek jednodušších látky složitější, příkladem nám může být tvorba svalové hmoty či jiných proteinů z aminokyselin.
Steroidy jsou důležité pro zlepšení či snížen doby regenerace, zesílení osláblého těla a zvýšení svalové hmoty, ale mnoho z těchto efektů je jen dočasné a při vysazení rychle mizí. Ale jedna z věcí, o kterých se málo ví, je, že steroidy způsobují zadržování vody v těle. Toto zadržování způsobuje, že skutečného svalstva je v těle velice málo. I když jsou i prospěšné, protože přeci jenom určitá část je tvořena svalovou hmotou. Dalším nezpochybnitelným účinkem steroidů je snížení hladiny tělesného tuku.
Základní funkcí proteinů pro růst svalů je získání kvalitní svalové hmoty a kvalitnější regenerace svalových vláken. Proteiny jsou ideální při intenzivním tréninku, na zvýšení výkonnosti a zkrácení doby regenerace.
Pokud jste sportovec, začínající či již nějaký ten rok sportující, nebo jenom prostě člověk, co by chtěl mít krásnou a vypracovanou postavu, tak právě pro Vás je určen internetový obchod suplementy.cz. Samozřejmostí je rychlá doba dodání, a slevový a věrnostní program. Pokud nakoupíte zboží za více jak 1000 kč, získáte slevu v hodnotě 1 procento. Za nákup v hodnotě 3000 získáte, tři procentní slevu.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce