Jsou služby poskytované společností Asterie podvod?

Datum: 25.05.2010 Autor: Krpelík Přečteno: 702
/images/clanky/1274800059_asterie-nen-podvod.jpg

Poslední dobou se objevilo několik názorů o nekalých praktikách společnosti, která pomáhá svým klientům v oddlužení, Asterie, s.r.o., jež byly označeny za podvod. Tento názor však vyplývá pouze z nenaplněných představ některých spotřebitelů, jež se svým neuváženým jednáním dostali do velké finanční tísně a velmi se podivují nad tím, že Asterie, správce dluhů, jejich dlužné částky nezaplatí z vlastních rezerv. Pojďme se společně podívat, jak takový názor vlastně vzniká.

Je oddlužení u Asterie podvod?
Správa dluhů u Asterie není podvod
Není Asterie podvod? Reference Asterie

Vleklá ekonomická krize, nedostatek pracovních míst na trhu práce, stále se zvyšující ceny spotřebního zboží. To je jen malá „ochutnávka“ událostí, které nás „donutí“ sáhnout po rychlé a zdánlivě výhodné půjčce. Důvodů, které nás dovedou k zadlužení, jsou desítky. Splatit tyto dluhy však mnohdy bývá řehole…\r\n\r\nNejvětší úskalí představují pro spotřebitele stotisícové úvěry a půjčky dlouhodobého rázu. Klasickým příkladem jsou lidé, kteří si vezmou půjčku se splátkovým kalendářem na několik let, z aktuálního příjmu vyvozují, že splácení několika tisíc měsíčně zvládnou a nepřemýšlejí do budoucna. Jejich dokonalý plán jim zhatí snížení platu, v horším případě ztráta zaměstnání vůbec. Řešením je umořit tento dluh další půjčkou. Rázem se však tito spotřebitelé ocitají v začarovaném kruhu, ze kterého už nedokážou vyjít ven.\r\n\r\nMožností, jak se vypořádat s touto dluhovou pastí je požádat o pomoc nějakého správce dluhu, který pomůže najít vhodnou cestu vedoucí k oddlužení. Leckterý zadlužený spotřebitel má však zkreslené představy o tom, jak oddlužení probíhá a domnívá se, že firma, která oddlužení zprostředkovává, dokáže dluhy zaplatit. Je tedy třeba uvést fungování firmy na pravou míru a vymýtit názor, že oddlužení od Asterie je podvod.\r\n\r\nTvrzení, že Asterie zaplatí dluhy za vás, je opravdu podvod. Na tomto principu však know-how firmy opravdu nestojí. Asterie, s.r.o. je společností, která nabízí komplexní pomoc při oddlužení. Tým Asterie se stává pouze správcem vašich dluhů. To znamená, že certifikovaní poradci (jako jediný na našem území), vám mohou pomoci vyjednat lepší splátkové podmínky, dokonale vás připravit na soudní spory vyřizovat administrativu, hledat zaměstnání a zajistit tak další příjmy. Jelikož Asterie udržuje dobré styky s mnoha finančními institucemi a je známá ve finančním sektoru, je schopná vyjednat takřka nemožné kompromisy a podmínky.\r\n\r\nPokud se stále ještě někteří lidé domnívají, že jsou služby Asterie podvod, mohou si zkusit vyjednat lepší podmínky splácení sta tisícových dluhů svépomocí. Ale je třeba počítat s tím, že z této bitvy vzejde jen jeden vítěz…a osamocená fyzická osoba to nebude. Reference Asterie jednoznačně vyvracejí tvrzení o tom, že by se o podvod mohlo jednat, stejně tak, jako více než 3000 spokojených klientů, kteří se díky Asterii pomalu dostávají z dluhové pasti a díky vyjednaným nižším splátkám si mohou dovolit kvalitnější život.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce