Poznávací zájezdy nejen o památkách, ale i o poznání skutečné tváře země

Datum: 25.05.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 663

Při vyslovení slovního spojení poznávací zájezd pravděpodobne každému vyvstane na mysli to samé. Nekonečné obdivování památek a historických objektů. Skutečnost je ovšem mnohem příjemnější a program mnohem barevnější. Samotnou podstatou je poznání.

Poznávací zájezd Turecko
Poznávací zájezd Izrael
Poznávací zájezd Skotsko

Poznání místní kultury, zvyků, ochutnání místních specialit v restauracích a případně i nakupování ve značkových obchodech. Vše záleží jen na představách návštěvníka a na konkrétní zemi. Pokud se například vydáme na poznávací zájezd Turecko, nabízí se nám rovnou nepřeberné množství aktivit, kterým se lze věnovat. Turecko nabízí exotikou obarvený zážitek. Orientální tanečnice, podmanivá tradiční hudba, čajovny s typickými vodními dýmkami a případně i pro zvídavější návštěvníky bližší poznání islámu. Celý tento poznávací zájezd se koná na rozhraní tří kontinentů. Evropy, Asie a Afriky. Celá země je příjemným prolnutím všech kultur a vytvoření jedinečné atmosféry, vhodné pro strávení odpočinkových dnů. Poznávací zájezdy nemusejí být do tak vzdálených a exotických zemích. Živým důkazem je poznávací zájezd Skotsko. Výlet a odpočinek na Britských ostrovech mezi krásnou přírodou vyváženou s perfektními službami v hotelech a restauracích. Důležitým aspektem jsou samotní skotové. Velmi přátelští lidé, žijící většinou na vesnicích, kteří se velmi rádi seznamují a při výletem do přírody vás rádi nasměrují na nejlepší místa v okolí. Tím se dostáváme k nejpodstatnější věci na skotsku. Jeho romantický a zároveň trochu tajemný nádech, který ve svým návštěvnících vzbuzuje překrásná příroda, takřka bez lidského zásahu. Pokud ovšem zamíříme ještě více východněji, narazíme na další velmi turisticky oblíbenou zemi. A to sice Izrael, neboli se vydat na poznávací zájezd Izrael. Návštěvníky, kteří touží po památkách a barvité historii jistě potěší, že na čtvrtinové rozloze oproti České republice je umístěno více než dvakrát více památek a histrických zákoutí. Další fakta jen dobarvují příjemný zájezd. Ubytování v luxusních hotelech. Laskavý přístup místních obyvatel a velmi široká rozmanitost přírody. Poznávací zájezdy skutečně nemusí být jen o historii, stačí se detailněji podívat na každou zemi a skutečně vždy objevíme spousty věcé, které se dají obdivovat a zažít na vlastní kůži.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce