Na dovolenou jen na víkend - levněji a dostupněji

Datum: 23.05.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 640

Klasická dovolená může mít dvě nevýhody. První je, že trvá minimálně týden. Někdy může být velmi problematické, se na takovou dobu uvolnit ze zaměstnání.

Eurovíkendy
Wellness Pobyty
Relaxační pobyty Luhačovice

Druhým problémem se může jevit vysoká cena. Oba lze ale snad překonat – kratším víkendovým pobytem. Na víkendy, případně prodloužené víkendy, se dnes jezdí již naprosto běžně. V pátek si vezmete v zaměstnání dovolenou a za velmi příznivou cenu odjedete i s rodinou odpočívat i relaxovat. Přičemž se nabízí rovnou několik možných variant, jak takovou dovolenou strávit. Prvním způsobem jsou takzvané eurovíkendy. Jedná se o poznávací zájezdy do určité evropské metropole s cílem jí poznat a dokonale nasát její jedinečnou atmosféru. Poznání samozřejmě nespočívá jen v památkách. Na cizích zemích lze obdivovat jedinečnou místní kuchyni a neopakovatelnou atmosféru. Mezi nejoblíbenější cíle víkendových návštěvníků patří především historická Paříž, Řim a čím dál častěji se můžeme setkat i s Istanbulem. Někteří návštěvníci ovšem očekávají více odpočinku a relaxace. Nenáročný víkend plný klidu a užívání si báječného víkendu. Takoví lidé nejčastěji volí wellness pobyty. Jedná se víkendový pobyt v některých z českých lázní, kde si především dopřávají lázeňské procedury a věnují se nenáročným činnostem jako jsou romantické procházky nádhernou přírodou nebo posezení v místních kavárničkách. Ve volných chvílích mohou využít místní turistické služby. Nejčastěji se setkáváme s hraním minigolfu, opravdového golfu, tenisu nebo i výletech na zapůjčených kolech. Hlavním tématem ovšem stále zůstávají lázně a lázeňské procedury. V Čechách se mezi nejnavštěvovanější řadí především slavné Karlovy Vary. Na Moravě nalezneme čtvrté největší lázně v České republice a největší na Moravě – Luhačovice. Relaxační pobyty Luhačovice nabízejí především plně a moderně vybavené lázeňské služby, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších návštěvníků. Ani okolí Luhačovic nezaostává. Nabízí se k navštívení blízká zlínská ZOO Lešná nebo případně Baťův kanál. Přimo nemusíme ani tak daleko. Naše kroky při večerní procházce nás mohou zavést až k blízké Luhačovické přehradě nebo za kulturou do místního divadla. Během odpoledních hodin můžeme na promenádě narazit na venkovní koncerty, nebo případně navštívit jednu z desítek útulných kaváren a restaurací. Pokud cítíte, že potřebujete odpočinek, víkendový pobyt v jednom z evropských měst, případnš v lázních, bude jistě pro vás neodolatelná nabídka.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce