Únik ze všedních dnů na poznávací zájezd do zahraničí

Datum: 22.05.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 665

Všední dny a běžný pracovní týden mohou být velmi únavné a vyčerpávající. Právě proto mnoho lidí vyráží do zahraničí, poznat nová místa, objevit místní kuchyni a speciality, seznámit se s kulturou a načerpat nové síly.

Poznávací zájezd Egypt
Poznávací zájezd Francie
Poznávací zájezd Itálie

Po pár dnech se vracejí odpočatí, plní energie a plni elánu. Právě takovou příležitostí jsou poznávací zájezdy. Jakou si ovšem vybrat destinaci? Ve světě a konrétně i v Evropě je nepočítaně zajímavých míst, kam každý víkend míří stovky turistů. Nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším je poznávací zájezd Francie. Konkrétně hlavní město Paříž. Hlavní lákadlem jsou místní památky. Nelze nevzpomenout Eiffelovu věž, Invalidovnu nebo Vítězný oblouk. Kromě historie má Francie co nabídnout i z hlediska gastronomie. Ve všech restauracích se setkáváme s nepřeberným množstvím výtečných pokrml z mořských plodů a velmi širokou nabídkou pravých italských vín. Pokud jste již v této nádherné zemi, Francii, byli může být vhodnou alternativou poznávací zájezd Itálie. Stejně jako předešlá destinace leží v teplém klimatickém pásu, tudíž poznávání přeje i počasí. Pokud trochu zapátráme do histrorie Itálie, narazíme na velmi silný náboženský vliv. Právě díky tomu zde stále můžeme narazit na velmi staré památky. Kdo by neznal například slavné římské Koloseum? Samozřejmostí je i poznání místní tradiční a velmi chutné kuchyně. Jak lze usuzovat z polohy, jsou zde velmi široce zastoupeny všechny druhy mořských plodů a k dispozici je i široká nabídka italských vín. Kromě historie se lze ve volném čase věnovat i odpočinkovějším aktivitám. Například nakupovaní. Italská města jsou doslova poseta malými obchůdky s nejnovější módou a oblečením. Výše zmíněné země ovšem patří k těm nejnavštěvovanějším. Někteří návštěvníci ovšem dávají přednost spíše netradičním místům. Takovým může být poslední tip – poznávací zájezd Izrael. Tato země je okouzlující právě svojí odlišností. Úplně jinou mentalitou obyvatel a jiným pohledem na život. Po návratu si odvezete uvnitř sebe intenzivní zážitek a spousty vzpomínek. Poznávací zájez není jen samotným odpočinkem pro tělo, ale dá dkonale odpočinout i mysli. Tu navíc obohatí o nové poznatky a zážitky.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce