Rajecké Teplice nemusí být jen lázně, ale i aktivní pohyb

Datum: 22.05.2010 Autor: Petr Vydrus Přečteno: 625

Rajecké Teplice jsou malé lázeňské městečko, ležící skoro na hranicích s Českou republikou. Samotná cesta od hranic zabere necelou hodinu. A právě zde se každý měsíc vydávají stovky unavených čechů odpočívat, aby se o pár dní později vrátili zpět plni nových sil a dokonale odpočatí.

Lázně Rajecké Teplice
Ubytování Rajecké Teplice
Sport v Rajeckých Teplicích

Lázně Rajecké Teplice nabízejí ovšem mnohem více než jen klasické lázeňské procedury. Ať již se vydáte na víkendový pobyt, nebo celotýdenní, lze volné chvíle strávit například na kole. Přímo v místním informačním centru se nachází půjčovna horských kol, která jsou každému za malý poplatek k dispozici. Během pobytu v lázních se tak nabízí možnost poznat i kousek nádherné slovenské přírody ze sedla kola. Tím ovšem možnosti strávení volných chvil nekončí. Pro sportovní nadšence se přímo vedle komplexu nachází sedm tenisových kurtů, které jsou každému k dispozici a lze si zde dokonce domluvit soukromé lekce s učitelem tenisu. Pokud je jízda na kole a hraní tenisu příliš rychlý pohyb na tak relaxační a odpočinkové dny, jako je lázeňský pobyt, nabízí se i třetí, schůdnější cesta. A tou je golfové hřiště. Přímo v areálu se nachází několik profesionálních hříšť, postavených každé úrovni hráče přímo podle potřeb. V jednom golfovém baru se tak po hře setkávají skuteční profesionálové a hráči, kteří drželi golfovou hůl poprvé. V lázních Rajecké Teplice se ovšem nezapomíná ani na milovníky zvířat. K dispozici jsou projížďky na koních, které jsou možné dokonce i do volné přírody. Základem celého pobytu je ovšem ubytování v Rajeckých Teplicích. Veškeré místní hotely mají speciální procedury a nadstandartní služby, které jsou pro hotelové hosty zdarma Hotel Afrodita tak například svým návštěvníkům spostředkovává bezplatný vstup do saunového a vodního světa zcela bezplatně. Ať již se rozhodnete pro kterýkoliv hotel, každý nabízí své speciální služby a jistě budete spokojeni. Stejně i tak samotné Rajecké Teplice jsou velmi pružné a dopřejí zážitek každému dle jeho chuti.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce