Zodpovědné půjčování od Mobilpůjčka.cz

Datum: 19.05.2010 Autor: Petr Vávro Přečteno: 654

Fenomén zvaný SMS půjčka se do České republiky rozšířil ze Skandinávie a pobaltských zemí. V těchto státech jsou příjemci půjček nejčastěji mladí lidé do 25 let, kterým vyhovuje snadný a rychlý proces. Bez zbytečného papírování mají na svém účtu během několika málo minut tisícové částky.

SMS půjčka


Fenomén zvaný SMS půjčka se do České republiky rozšířil ze Skandinávie a pobaltských zemí. V těchto státech jsou příjemci půjček nejčastěji mladí lidé do 25 let, kterým vyhovuje snadný a rychlý proces. Bez zbytečného papírování mají na svém účtu během několika málo minut tisícové částky.\r\nRuku v ruce s nerozvážným půjčováním jde bezpochyby i strašák v podobě neuhrazených půjček, stoupajících penále a úroků z prodlení. Ve značné části zemí, kterých se tato skutečnost týká, není prověřována bonita žadatele a získá ji tak v podstatě každý. Rostoucí popularita rychlé SMS půjčky dostalo do problémů podle odhadů již desetitisíce klientů.\r\nSMS půjčka je na našem území známá jako Mobil půjčka má svá místní specifika. Častěji než mladí lidé o ní žádají sociálně slabší skupiny obyvatel, u kterých je předem jasné, že nebudou schopni půjčenou částku splatit. Zodpovědný provozovatel jakým je Mobilpůjčka.cz dbá na prověřování bonity každého potencionálního klienta. SMS půjčka může být poskytnuta pouze žadateli s pravidelným měsíčním příjmem.\r\nCílem provozovatele je poskytovat peníze lidem, kteří potřebují překlenout nenadálý nedostatek finančních prostředků. Půjčka před výplatou pomáhá v situacích jako je vysoký nedoplatek elektřiny, porouchaná pračka, nebo zpožděná výplata od zaměstnavatele.\r\nV případě, že standardní doba půjčení (2 týdny) nestačí, je možné za menší poplatek prodloužit splatnost o další dva týdny.\r\nDobře si proto rozmyslete, než se rozhodnete o Mobil půjčku požádat. SMS půjčka je nejrychlejší způsob, jak vyřešit problematickou situaci a peníze v tomto případě pomáhají opravdu bleskově. Víte-li, že nebudete schopni půjčku splatit, doporučujeme promyslet jiný způsob řešení situace. Pokuty z prodlení, náklady na žalobu, soudní výdaje a odměny exekutora mohou v extrémních případech částku původní půjčky několikanásobně překročit.\r\nMobilpůjčka.cz se snaží vyjít klientům maximálně vstříc v případě, že klient má zájem půjčku zaplatit. Je ovšem nutné v případě problémů s věřitelem komunikovat. Včas zaslaný email, textová zpráva či uskutečněný telefonát může zabránit všem nepříjemným důsledkům nesplácení.\r\nTento článek upozorňuje na veškeré důsledky spojené s SMS půjčkou. Abychom nezmiňovali pouze negativa, musíme prozradit, že stovky spokojených klientů jsou tou nejlepší referencí. Pokud se v případě dalších nutných situací opakovaně vrací pro rychlou finanční pomoc, je to největší uznání práce, kterou Mobilpůjčka.cz do svého podnikání vkládá.\r\nVeškeré podrobnosti naleznete na www.mobilpujcka.cz.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce