Sluchátka – jak vybírat

Datum: 18.05.2010 Autor: www.expert-na-seo.cz Přečteno: 598
/images/clanky/1274139951_obraz3.jpg

Možná by se zdálo, že výběr a koupě sluchátek není nic složitého. Vždyť sluchátka nejsou tak technicky komplikovanou záležitostí a na trhu je k dostání velký výběr rozmanitých modelů různého materiálové a barevného provedení. A právě tato skutečnost – široká nabídka – může rozhodování hodně zkomplikovat.

Sluchátka
Sluchátka profesionální
Sluchátka s mikrofonem

Možná by se zdálo, že výběr a koupě sluchátek není nic složitého. Vždyť sluchátka nejsou tak technicky komplikovanou záležitostí a na trhu je k dostání velký výběr rozmanitých modelů různého materiálové a barevného provedení. A právě tato skutečnost – široká nabídka – může rozhodování hodně zkomplikovat. Proto je důležité si nejdříve udělat „domácí úkol“ neboli promyslet a ujasnit si, jak a kdy budete sluchátka používat. Pokud plánujete jejich požití při cestách, bude mezi hlavní kritéria při výběru patřit hmotnost, rozměry, odolnost a samozřejmě také kvalita zvukové reprodukce v hlučném prostředí a za pohybu. Tato kategorie „cestovních“ sluchátek bude především zahrnovat pecky, špunty a některé supraurálních modely (nasazují se seshora na uši a mušle sluchátek nepokrývají celé ušní boltce, ale jen jejich část.). V případě, že chcete sluchátka používat zejména doma, nebude nutné se při výběru omezovat jejich hmotností a skladností. Do této skupiny patří sluchátka supraurální a circumaurální (mušle sluchátek kryjí celé ušní boltce). Také si promyslete, zda vám bude vyhovovat drátová nebo bezdrátová varianta. Po dokončení „domácího úkolu“ na téma využívání sluchátek, je důležité si vytipované modely fyzicky vyzkoušet a poslechnout si, jaké jsou jejich zvukové kvality. Ideální je otestovat několik modelů od různých výrobců a vybrat si skutečně podle svého ucha. Je důležité, aby sluchátka byla komfortní jak pro zvukovou reprodukci tak pro nasazení, držení na ušním boltci. Cenová hladina sluchátek může být nízká, střední i hodně vysoká, proto vybírejte opravdu pečlivě. www.nakupni-centrum.org nabízí obrovský výběr sluchátek včetně jejich bohatého příslušenství předních světových výrobců Sennheiser, AKG, Beyerdanymic, Koss, Skullcandy, Denon, Grado, iFrogs, Elecom, Pro-Ject a mnoho dalších. Sluchátka si můžete vybírat v rozmanitém materiálovém a barevném provedení.

 

Doporučujeme navštívit

Hubneme cvičením.cz 

Jednoduchý a rychlý způsob, jak na trvalo zhubnout. Rady a tipy jak správně cvičit.  

Stavební rozpočty - Josef Kulda 

Stavební rozpočty a kalkulace staveb vám vytvoří rozpočtář Josef Kulda.

E-shop za skvělou cenu

Profesionální nástroj na správu internetových obchodů. Možnost pronájmu nebo odkoupení e-shopu.

Levná dovolená u moře

Přijďte si vybrat z nabídky více než 150 zemí svojí pohodovou a levnou dovolenou u moře.

Webtown.cz

Vytvoříme pro vás www stránky, eshop nebo systém na míru. To vše za lidové ceny.

Nejnovější články

Firemní identita

Firemní identita neboli Corporate Identity je základní nezaměnitelný vizuální styl firmy nebo společnosti.

Přeměna půdy na obytný prostor

Mnoho majitelů domů uvažuje o přeměně staré půdy využívané pouze jako skladiště na komfortní obytný prostor.

Ortopedická pracovní obuv

Mnoho lidí nemůže nosit standardní bezpečnostní obuv kvůli problémům s chodidly. Aby nemuseli používat drahou, na míru vyrobenou obuv, přichází uvex s produktem uvex motion 3XL.

Rekonstrukce panelových domů

Životnost domů a stavebních materiálů není věčná. Stárnutí a poškození se po určité době týká i panelových domů. Kvalitní rekonstrukcí lze nejen prodloužit životnost budovy, ale i zkvalitnit komfort bydlení.

Ochranná obuv se systémem uvex xenova®

Systém uvex xenova® je vysoce výkonný bezpečnostní systém zcela bez kovů pro ochranu chodila v ochranné obuvi.

Proč vlastně používat CRM systém?

CRM systém je každodenním nepostradatelným pomocníkem, bez kterého se žádná firma v rámci svého životního cyklu dříve nebo později neobejde. Díky CRM systému tak získáte přehlednou centralizovanou databázi, kde můžete...

Marketing nemusíte řešit svépomocí

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání. I ti podnikatelé, kteří si myslí, že marketing nepotřebují, se bez něj neobejdou.

Zasklené lodžie zvyšují komfort bydlení

Možnost využívat balkony a lodžie i za nepříznivých povětrnostních podmínek umožnuje jejich zasklení. Zasklením balkonu zvýšíte komfort svého bydlení.

Podpořte nás

Přidejte na vaše stránky ikonku e-článků a podpořte tak kvalitu zdejšího obsahu.

<a href="http://www.e-clanky.cz" title="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma"><img src="http://www.webtown.cz/bannery/banner_88_31.gif" alt="e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma" /></a>

e-články.cz - kvalitní zpětné odkazy zdarma

Novinky a Aktuality

Konečně...

23.01.2011 Tak konečne jsme zpracovali všechny čekající články na schválení :) Snad to takhle pujde i v budoucnu

Pomalé schvalování

29.08.2010 Omlouváme se všem, za mezeru ve schvalování článků, jenž je způsobena našim válením se na pláži :). Tento týden dáme vše do pořádku

Soutěž o banner na hlavní stránce

26.08.2009 Připravili jsme pro vás soutěž o umístění banneru na hlavní stránce